Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sławin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kalisz

Adama Asnyka,Kalisz(Sławin + 14 km)

1 299 000 zł246 m² 5 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:638 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Majków,Kalisz(Sławin + 14 km)

990 000 zł230 m² 4 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką na osiedlu Majków w Kaliszu Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ostrowska

Sieroszewice(Sławin + 7 km)

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom po remoncie | 120 m | działka 2 500 m Sieroszewice, ul. Ostrowska To nie jest kolejny dom z ogłoszenia. To solidna, konkretna nieruchomość z dużą działką, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelazków

Żelazków(Sławin + 25 km)

569 000 zł165 m² 3 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stobno

Stobno(Sławin + 8 km)

1 200 000 zł212 m² 5 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Polecamy Państwa uwadze imponujący dom wolnostojący zaprojektowany w stylu tradycyjnego polskiego dworku o powierzchni użytkowej 212 m2 (w tym garaż dwustanowiskowy 31,30 m2). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki(Sławin + 20 km)

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni ok. 150m2 usytuowany na działce 1000m2 w centrum dużej wsi w gminie Szczytniki powiat kaliski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Saczyn

Saczyn(Sławin + 10 km)

1 000 000 zł118,68 m² 8 426,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 489 m²

Sprzedam dom w Saczynie. rozkład domu Parter - salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, mały pokój. Piętro - 3 pokoje, garderoba , łazienka, na działce znajduje się budynek gospodarczo- garażowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Mikstat(Sławin + 14 km)

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz(Sławin + 14 km)

290 000 zł145 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w naturalnym, ponadczasowym stylu dostępny jeszcze w tegorocznej cenie. To doskonała propozycja dla osób ceniących zdrowy mikroklimat, solidne wykonanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł497 m² 3 018,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Dom z częścią handlowo-usługową + Fotowoltaika + Pompa ciepła Kalisz Na sprzedaż dom wolnostojący w Kaliszu o łącznej powierzchni użytkowej 497 m na działce 1328 m .

Szczegóły ogłoszenia